Wakacje nad jeziorem

lot_ptaka_nowe.jpg

Pojezierze Gnieźnieńskie to teren o powierzchni ponad 15922 ha fauny i flory. Jednymi z najważniejszych atutów turystycznych i przyrodniczych obszaru są naturalne akweny wchodzące w skład pojezierza. W Skorzęcinie znajdują się dwa jeziora Niedzięgiel i Białe. I to właśnie one nadają temu miejscu specyficzny urok podczas wakacji. Są to idealne miejsca by w letnie dni wyjechać i odpocząć na łonie natury (okolice jeziora Białego). Dla urlopowiczów żądnych atrakcji wodnych i rozrywek typu parki zabaw, automaty do gier, wypożyczalnie rykszy rowerowych, itp. teren przy największym jeziorze (Niedzięgiel) w letniej stolicy Wielkopolski wydaje się być miejscem, które ich wszelkie oczekiwania.

Istnieją różne formy i preferencje dotyczące wakacji nad jeziorem i wypoczynku. Jedni skupiają się typowo na znalezieniu spokojnej okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami przyrody, z możliwością łowienia ryb, spacerowania po lesie, czy rozpalenia ogniska na plaży. Inni natomiast szukają rozrywki, koncertów, dyskotek. To wszystko zapewnia ośrodek wypoczynkowy w Skorzęcinie, który podzielony jest na dwie części: pierwsza - przy jeziorze Białym jest spokojniejsza, rodzinna, druga leży nad jeziorem Niedzięgiel i stanowi centrum rozrywki oraz atrakcji dla ludzi w każdym wieku.

20150722_123816.jpg

Poza sezonem letnim jest bardzo popularna oferta zimowych wakacji nad jeziorem w Skorzęcinie. Cały ośrodek jest wtedy wyciszony i żyje swoim zimowym życiem. Drzewa pokryte są śniegiem, woda w jeziorze zamienia się w lodowisko o niesamowitych rozmiarach. Najpopularniejszymi atrakcjami w sezonie zimowym stają się kuligi na śniegu, pieczenie kiełbasek przy jeziorze, czy też to, co najbardziej lubią dzieci – tropienie leśnych zwierząt po śladach zostawionych na śniegu.

Jak widać Skorzęcin to idealne miejsce na wakacje nad jeziorem o każdej porze roku. Zapewniam doskonałe warunki na pobyt w gronie rodzinnym z dziećmi, na wyjazd integracyjny dla firm, czy na wypad na weekend z grupą przyjaciół nad jezioro by oderwać się od miejskiej rzeczywistości.


 

Hotel Biały w Skorzęcinie
Skorzęcin 52, 62-230 Witkowo, w. wielkopolskie

Recepcja tel. 61 477 01 58
fax. 61 648 93 30
e-mail: info@hotel-skorzecin.pl

Szkolenia i przyjęcia okolicznościowe
Aleksandra Wesołowska
nr tel. 607 488 484
marketing@hotel-skorzecin.pl
Marketing
nr tel. 506 598 623
marketing2@hotel-skorzecin.pl

Kierownik hotelu
nr tel. 604 237 613
kierownik@hotel-skorzecin.pl

Właściciel obiektu

Towarzystwo
Inwestycyjne